Rekabetin öğretici hale geldiği günümüz iş dünyasında kalite ön koşul, müşteri olmazsa olmaz hale geliyor; belirleyici faktör "bireysel kalite", "takım kalitesi" ve "yönetim kalitesi" dir. Bu anlayışın bir sonucu olarak rekabetin taklit edilemeyecek tek unsuru kuruma özgü bilgi ve yeteneklere sahip personeldir.

Bu bağlamda KYU TRANS , hizmet sektöründe karşılaşılabilecek zorlukların bilincinde olan yapısı ile sektördeki gelişimini tamamlayan pazarın değişen şartlarına taviz vermeyerek uyum sağlamayı hedeflemektedir. nitelikli hizmet prensipleri ile müşteri memnuniyetini ön plana çıkarmakta, genç, dinamik ve tecrübeli kadrosu ile hizmet vermektedir.

KYU TRANS , faaliyet gösterdiği sektörün en iyisi olma hedefiyle, sınırsız arayışları ve yeni çözümler yaratan yapısı ile Avrupa standartlarına uygun kaliteyi uygun fiyatlarla müşterilerine sunmayı misyon edinmiştir. kanunların belirlediği tüm yasal yükümlülükleri yerine getirerek ve müşterileri tarafından kendisine verilen sorumluluğun sınırlarını genişleterek.

KYU TRANS , etik değerlere ve ilkelere bağlılığı ve yerleşik altyapısı ile her türlü ihracat, ithalat, gümrükleme ve nakliye süreçlerinizin her zaman en güvenilir adresidir.

VİZYONUMUZ

Geliştirilen yeni operasyonel yöntemler ve kaliteli ve yenilikçi hizmetlerle dünya çapında geniş bir organizasyon yapısı kurmuş bir Dış Ticaret Danışmanlığı ve Lojistik şirketi olmayı hedefliyoruz.

MİSYONUMUZ

Hızlı, rekabetçi ve dinamik ekip çalışmamızla müşterilerimizin beklentilerini kanun ve yönetmelikler çerçevesinde karşılayan hizmetler sunmak misyonumuzdur.

SEKTÖRDE 10. YILIMIZ

2011 yılında kurulan Q-TRANS , 10 yıllık bilgi birikimi birikimi, uzman kadrosu, proaktif ekip çalışmaları, çözüme hızlı ve etkin bir şekilde ulaşma yeteneği ile bugün sektörünün en seçkin kuruluşlarından biridir. Yolları, nitelikli müşteri portföyü ve dürüstlük ilkesine bağlılığı.

ENERJİK

Tüm enerjimizi ve gerçekliğimizi olumlu sonuçlar için kullanıyoruz.


YENİLİKÇİ VE YARATICI

İhtiyaçlarınız, beklentileriniz ve istekleriniz doğrultusunda inovasyonla karşılaşacağız.


BİLGİ VE DENEYİM

Değişen dünyamızda sürekli güncellenen bilgiler sunuyoruz.


DAİMA SONUÇ ODAKLI

Her adımda sürekli sonuç odaklı adım atıyoruz.


SÜREKLİ İLETİŞİM

Sizi anlıyor, anladığımızı paylaşıyoruz ve çözümler için ilerliyoruz.