Mermer Madenciliği image
Doğal Taşlardaki faaliyetler ağırlıklı olarak Mermer, Traverten, Granit, Andezit vb.

Firmamız, doğal taşlarda orta büyüklükte projeler oluşturmaya ve inşa etmeye yardımcı olmak için bir araya gelen yüksek nitelikli taş ustaları ve teknisyenlerinden oluşan küçük bir gruptur.

Taşın benzersizliğini bir eve, kentsel bir alana veya sade bir odaya getirmek için mimarlar, tasarımcılar veya özel müşterilerle birlikte çalışıyoruz. Geleneksel taş duvarcılık alanındaki geniş deneyimimiz, çizimlerden ve teknik toplantılardan son iş parçasının sabitlenmesine kadar bir projenin konseptine erken katılmamızı sağladı.

Ayrıca cebinize ve evinize uygun, kaliteden ödün vermeden mimari destek, projelendirme ve kişiye özel tasarımlar sağlıyoruz.
Ana felsefe - amatör ruh ve profesyonel hizmet anlayışı.Günümüzde, fosil yakıtlar çevreye verilen ciddi zararlardan hızla tükeniyor.
Gelişmiş ülkeler güneş enerjisi, katı yakıtlar (odun türü) ve jeotermal enerji gibi çevreye zararsız enerjiye yöneldi.
Tek enerji kaynağı odun atıklarından elde edilen tamamen budanmış ağaç olan ve asırlarca kendini yenilemenin ve içimizi ısıtmanın en hızlı yolu olan ağaçtır ve doğanın bize en büyük armağanıdır.

Refrakter Tuğlalarda (300 ° - 500 °) ahşap sayesinde ısı çok yüksek sıcaklığa ulaşır.
Bu bilinçle Markamız, alternatifleri uygularken, ürünler her zevke uygun tasarlanır.

Mimari mükemmelliği açık hava Barbekü Koleksiyonunun çekiciliğiyle birleştiren sade ve sağlam tasarım koleksiyonu sunuyor.
"Özgün Tasarım Barbekü Koleksiyonu" her boyutta gelenekselliğin, modernliğin ve Barbekü Koleksiyonunun her döneminin alçakgönüllülüğünü sergileyerek liderliği sunuyor ve her biri benzersiz bir malzeme ile seçenekleri ortaya koyuyor.