Makina Endüstrisi image
Ağaç İşleme Makinaları: Yurt içi ve yurt dışında üretim yapan firmaların ürünlerinin satış ve pazarlamasını ve satış sonrası servis desteğini sunmaktayız.

Gıda İşleme Makinaları: Gofret fırını, levha soğutma, krema serme, blok soğutma ve gofret kesme makineleri gibi gofret hattı makinelerinin malzemelerinin yanı sıra paketleme makinelerinin yedek parça temini işlerini de yaparak bu sektörde faaliyetimize başlamış bulunmaktayız.

Bu arada çeşitli sektörlerdeki otomasyon ve sistem ağırlıklı makinelerin satış ve pazarlamasını sunuyoruz. Daha sonra - kendi bilgi, beceri ve tecrübesine dayanarak  yurtiçi ve yurtdışında paketleme makinelerinin yanı sıra diğer makineleri ve satış sonrası servis desteğini pazarlamaya başladı.

İş Makinaları Endüstrisi:  Yurt içinde üretim yapan firmaların ürünlerinin satış ve pazarlamasını ve satış sonrası servis desteğini sunmaktayız.

Şekerleme Çikolata Makineleri:
Bisküvi & Çikolata makineleri alanındaki bilgi birikimi ve uzmanlığı ile hızla büyümüştür. Aşağıdaki üretim hatlarının satış ve pazarlamasını sunuyoruz ve teknik uzmanlık ve bilgi birikimi sağlıyoruz.