Tedarik ve Malzeme image
Şirketimiz "KYU TRANS", her tür demiryolu aracı için yedek parça tedariki işinde profesyonel ve güvenilir bir ortaktır. Üreticilerle sözleşmeli olarak yürütülen geniş bir yedek parça listesi, müşterilerimize gerekli parçaları kısa sürede sağlama fırsatı verir.

Demiryolu Demiryolu Taşıtları Departmanı, lokomotif onarım ve modernizasyonunun yanı sıra otomobiller için gerekli tüm yedek parçaları da size sunacaktır. Güvenilir tedarikçilerle uzun vadeli ilişkilerimiz ve yedek stok bulundurmamız, sorumlulukların zamanında yerine getirilmesini ve en iyi fiyata doğru yedek parçaya teslim edilmesini sağlayacaktır. Yedek parçalarla ilgili herhangi bir sorunuz varsa, personelimizle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Bilgili Personel:
Yedek parça tedarikimiz, genellikle bakım çalışması deneyimine sahip bilgili ve servis odaklı personel tarafından yönetilmektedir. Standart bileşenleri hemen seçer, paketler ve göndeririz ve daha benzersiz yedek parçalar gerektiğinde müşterilerimize tavsiye ve uzman çözümlerle yardımcı oluruz. Güvenliği ve kullanılabilirliği daha da iyileştirmek için, bir KYU TRANS müşterisi olarak, yılın her günü çalışan yedek parça çağrı servisimize erişebilirsiniz.

KYU TRANS yedek parça müşterisi olmanın birçok avantajı vardır :

  • Doğru parça, doğru yerde, doğru zamanda ve doğru fiyat
  • Azaltılmış sermaye bağlantısı
  • Verimli satın alma
  • Demiryolu endüstrisine uyarlanmış bir lojistik sistem
  • Ürünler hakkında çok iyi bilgi sahibi olan etkili müşteri hizmetleri