GÜMRÜK HİZMETLERİ image
Gümrük komisyonculuğu veya Gümrük müşavirliği, ithalatçılar ve ihracatçılar (genellikle işletmeler) için malların gümrük bariyerleri yoluyla "takas edilmesini" içeren bir meslektir. Bu belge ve / veya elektronik gönderimleri hesaplamanın ve ödenmesi hazırlanmasını içerir vergi , görevleri ve ÖTV hükümet yetkilileri ve ithalatçılar ve ihracatçılar arasında ve kolaylaştırıcı iletişim.

Deneyimli ithalat uzmanlarından oluşan kadromuz, gönderilerinizin gümrükleme süreci boyunca zamanında ve verimli bir şekilde işlenmesini sağlar. Ekibimiz, gönderileri uluslararası sınırların ötesine taşırken riski en aza indirirken, hükümetin raporlama gereklilikleri aracılığıyla gönderilerinizin sorunsuz ve zamanında hareketini kolaylaştıracaktır. Tüm gönderilerin tüm Düzenleyici Prosedürlere ve Gereksinimlere ve gümrükleme süreci boyunca uyumlu olmasını sağlıyoruz.

Kuruluşumuz profesyonel kadroya sahiptir, modern bilgi teknolojisinden yararlanır ve Gümrük İdaresi ile iyi ilişkiler içindedir. Tüm bu avantajlar, gümrükleme ile ilgili yükümlülüklerimizi hızlı ve kaliteli bir şekilde yerine getirmemizi sağlar. Başarımız doğrudan kaliteye bağlı olduğundan iyi bir sonuç için çalışıyoruz. Q-TRANS Şirketinin bir müşterisi olarak, size yüksek kaliteli hizmetler sunuluyor ve kesinlikle tekrar bize geri döneceksiniz.

Size aşağıdaki gümrük müşavirliği hizmetlerini öneriyoruz:

  • Yabancı ticari faaliyet için Ukrayna ve Türkiye gümrük mevzuatı danışmanlığı
  • Ukrayna ve Türkiye sınırlarını geçen ithalat ve ihracat gönderilerinin beyanı
  • Dış ilişkiler sözleşmelerinin hazırlanmasına ilişkin istişareler
  • Sevkiyat belgelerinin tamamlanması ile ilgili istişareler (gümrük belgelerinin yürütülmesi)

Ayrıca, İşletmemiz, gönderilerin gümrük işlemleri sırasında oluşabilecek standart dışı durumlara çözüm bulmada yardımcı olabilir. Gerekirse, son derece profesyonel düzeyde gümrük prosedürleri ve ücretleri, yabancı ticari faaliyetler ve diğer istişareler hakkında hızlı bir şekilde bilgi alabilirsiniz.